Úvod

Informace ke vstupu dětí do školy 25.5.2020.

Sraz dětí před školou je 7.30 - 7.40 hodin (ranní družina není) Bez ohledu na počasí musíme mít společný sraz před školou. Budu na děti před školou čekat, do školy děti nesmí vstupovat samostatně, ale se svou skupinou. Moc prosím, s ohledem na celou skupinu, snažte se o dodržení času, musíme počkat až na poslední dítě, buďte, prosím, dochvilní. Moc děkuji. 
Dítě s sebou musí mít Čestné prohlášení (ke stažení je na stránkách školy, kdo nemá možnost tisku, může si potvrzení kdykoliv vyzvednout u hlavních dveří školy), Potvrzení rodičů (v příloze), 2 roušky, sáček na roušky. Pokud by něco z uvedeného chybělo, nemohla bych dítě přijmout do školy. 
K tomu si prosím děti přinesou veškeré učivo, aktovku, svačinku (pokud budete chtít, ale na oběd budeme chodit už v 10.30 hodin, poté půjdeme zpět na vyučování do třídy). Obědy do jídlonosičů pro děti jsou zakázány. 
Výuka každý den je do 11.25, nebudeme mít pevný rozvrh, poté odpolední skupina (družina) pro přihlášené. V odpolední skupince budou také jen děti z naší třídy a činnost bude opět jen v prostorách naší třídy. Zde je kontakt na p.vychovatelku Urbanovou pro jakoukoliv domluvu týkající se odpoledne: 732 729 630. 
Prosím, poučte děti o chování v této náročné době, bude potřeba více kázně, budeme jen v naší třídě (nebude možnost pohybovat se volně po škole), bude potřeba často mýt si a dezinfikovat ruce, budeme muset mít roušky (ve třídě v lavicích ne, ale při volném pobytu ve třídě ano, zároveň po opuštění třídy, přesunech na oběd apod.). Sezení v lavicích i u obědu ve škole je vždy pro jednoho.
Jakékoliv příznaky respiračního onemocnění prosím nepodceňujte, pokud dítě začne kašlat, bude trpět rýmou či nějakým jiným zdravotním problémem, určitě raději nechte dítě doma (v tom případě prosím o informaci tak, jak předchozí dny). 
Děti určitě poučím i ve škole, ale bude dobře, pokud na to budou připraveni už i doma.   
Cokoliv budete potřebovat vědět, ozvěte se, ráda odpovím. Mějte se krásně, Žaneta Bezděková

 


Načítání


Načítání